Produkty do pedicure

W tej kategorii można nabyć nie tylko profesjonalne kosmetyki, ale też praktyczne akcesoria przydatne podczas zabiegów wykonywanych na paznokciach oraz stopach. Znajdą tu Państwo rozmaite produkty do pedicure przydatne w salonach kosmetycznych. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty Rejuvi Cosmetics w tej kategorii sklepu internetowego.

Sole do kąpieli stóp, kremy, kulki musujące i żele zmiękczające naskórek to tylko wybrane preparaty kosmetyczne, jakie można tu znaleźć. Ponadto dostępne są narzędzia, takie jak skalpele medyczne i ostrza, podologiczne druty, pęsety i szeroki wybór frezów do paznokci. Warto mieć na uwadze także fakt, że w tej kategorii zaopatrzą się Państwo w akcesoria, takie jak patyczki do skórek, kapturki ścierne, worki na miskę i wiele innych.

 

Pod względem produktów do pedicure w Rejuvi Cosmetics zapewniamy szeroki wybór artykułów niezbędnych podczas rozmaitych zabiegów. Sklep internetowy jest więc odpowiednim miejscem do zaopatrzenia salonów kosmetycznych i nie tylko.

 

Jest 161 produktów.

Pokazano 1-15 z 161 pozycji