Lista produktów marki DEPILEVE

Idealnie gładka skóra to często pożądany towarzysz letnich kreacji i wyjść na plażę. Osiągnięcie tego bywa czasem procesem czasochłonnym, syzyfowym i niekiedy nieprzyjemnym. Depilacja jednak może nie być szczególnie bolesna. Oczywiście zawsze będzie to osobista preferencja, zależna od indywidualnego progu bólu czy dyskomfortu, jednak z odpowiednimi akcesoriami można ten proces na wielu płaszczyznach znacznie sobie ułatwić.

Jednym ze sposobów, który może pomóc nam zaoszczędzić trochę czasu, będzie wosk. Jego zastosowanie powoduje usunięcie włosków razem z ich cebulkami, co znacznie wydłuża odrastanie kolejnych. W asortymencie naszego sklepu znajduje się kilka rodzajów wosku różnych marek, co umożliwia wybór dobrania dla siebie najodpowiedniejszego z nich.

Na sam koniec należy zadbać również o odpowiednią pielęgnację depilowanych partii ciała, aby zapobiec powstawaniu podrażnień. Przede wszystkim będą to kremy łagodzące oraz nawilżające, a także olejki, które dodatkowo zabezpieczą skórę i pozostawią ją gładką.

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-15 z 42 pozycji