Świece zapachowe

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów tej kategorii osoby, które szukają woskowych produktów do palenia o zachwycających aromatach. Można tu zaopatrzyć się różnorodne świece zapachowe. Sklep internetowy Rejuvi Cosmetics to miejsce, gdzie dostępne są wyroby takich producentów jak Yankee Candle, Kringle Candle, Country Candle lub Zuchwałe.

Dostępne są tutaj warianty w szklanych słoikach z jednym lub dwoma knotami. Proponujemy Państwu egzemplarze w różnych wielkościach, które będą palić się i roztaczać piękny aromat nawet przez 150 godzin.

Znajdujące się w naszym sklepie internetowym świece charakteryzują się bardzo przyjemnymi zapachami. Można tu zakupić warianty o nutach owocowych, kwiatowych, słodkich, piżmowych i wielu innych. Oferujemy również woski sojowe do kominków np. w kształcie ust.

Tego rodzaju produkty sprawdzą się nie tylko jako dodatek do domu, ale też można ich używać w gabinetach kosmetycznych, salonach masażu i innych miejscach. Zapraszamy więc do składania zamówień w Rejuvi Cosmetics.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-15 z 16 pozycji