Lista produktów marki FARMONA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele produktów, pochodzących od renomowanych polskich producentów. Wśród nich są m.in. artykuły marki Farmona. Jest ona doceniana przez wielu klientów indywidualnych i specjalistów, którzy zaopatrują się w rozmaite jej wyroby. Są one tym bardziej cenione, że wytwarza się je w znacznej mierze z naturalnych składników. Każdy peeling, roztwór (np. złuszczający lub regenerujący), sól do kąpieli, żel, krem czy pianka to kosmetyk najwyższej klasy, gwarantujący doskonałe efekty pielęgnacyjne. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem.

Marka Farmona – doświadczony producent kosmetyków naturalnych

Początki Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona i jego historia sięgają 1997 roku. To wtedy, w Krakowie, narodziła się marka, która szybko stała się rozpoznawalna wśród wielu klientów, dostarczająca peelingi, różnego rodzaju żele oraz kremy, pianki, roztwory i sole do kąpieli. Od 2002 roku zaś producent ten rozpoczął na szeroką skalę wyrób kosmetyków profesjonalnych, jakie można dzisiaj spotkać w wielu salonach kosmetycznych, odnowy biologicznej i SPA.

Od początku swojej działalności Farmona stawiała na prężny rozwój w kierunku efektywności oraz bezpieczeństwa użytkowników. Filozofia firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Nowe produkty szybko zdobywały uznanie konsumentów ceniących innowacyjność, wysoką jakość i skuteczność kosmetyków naturalnych. Najlepiej o oddaniu tej idei świadczy fakt, że od 2012 – jako pierwszy producent z branży kosmetycznej z polskim rodowodem – zaczęła wdrażać standardy Good Manufacturing Practice. Obecnie zarówno profesjonalne, jak i przeznaczone dla klientów indywidualnych wyroby, takie jak peelingi, sole do kąpieli, roztwory o różnym przeznaczeniu, żele, pianki i kremy stanowią synonim efektywności, łagodności i doskonałej jakości.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie własne laboratorium badawczo-rozwojowe. Farmona wciąż rozwija swoją ofertę, wychodząc naprzeciw klientom o zróżnicowanych potrzebach. M.in. z tego powodu marka ta była wielokrotnie nagradzana rozmaitymi wyróżnieniami, przyznawanymi zarówno za kosmetyki, jak i działalność jako taką. Co więcej – firma ta odnosi sukcesy także poza granicami Polski!

Jakie produkty Farmona można znaleźć w naszym sklepie?

Chcąc zapewnić kupującym wybór najwyższej jakości i bezpiecznych kosmetyków, włączyliśmy do oferty najróżniejsze propozycje tej marki. Znajdziecie tu Państwo peelingi o działaniu m.in. wyszczuplająco-ujędrniającym, proponujemy sole do kąpieli, które będą pomocne w regeneracji organizmu i uczynią z każdej sesji w wannie małe domowe SPA. Ponadto oferujemy wybór rozmaitych roztworów – mocno nawilżających, regenerujących lub złuszczających, idealnie nadających się do skóry dłoni i ciała. Jeśli zaś poszukujecie Państwo kosmetyków poprawiających kondycję stóp – sprzedajemy też żele i pianki, jakie pomogą m.in. zmiękczyć ich skórę i złuszczyć zrogowaciały naskórek. Takie zabiegi zaś dobrze zakończyć, wsmarowując w nie krem nawilżający. A to jedynie część propozycji marki Farmona, dostępnych w ofercie naszej hurtowni online.

Zapraszamy do zakupów!

Już teraz zachęcamy do sprawdzenia dostępnych w naszej ofercie kosmetyków tej marki. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość peelingów, żeli czy pianek, ale także ich atrakcyjną cenę. Jeśli zaś chcielibyście Państwo dowiedzieć się więcej o wybranych solach do kąpieli, roztworach lub kremach – zapraszamy do kontaktu z obsługą. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z prezentowanymi produktami.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-15 z 17 pozycji