PODOPHARM - Żel zmiękczający naskórek do pedicure medycznego 500ml
  • PODOPHARM - Żel zmiękczający naskórek do pedicure medycznego 500ml

Podopharm - żel zmiękczający naskórek do pedicure medycznego 500ml

Ilość

Do miejscowego zmiękczenia zrogowaceń, modzeli i nagniotków na stopach. Przed zabiegiem pedicure medycznym. Polecany dla diabetyków.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zalety: Preparat zawiera mocznik (25%) i glicerynę, które efektywnie zmiękczają i przygotowują do kolejnego etapu zabiegu. Dodatkowo żel wzbogacony jest w prebiotyk biolin, który utrzymuje naturalną równowagę skóry oraz szałwię lekarską wykazującą działanie tonizujące i odświeżające.


Sposób użycia: Preparat nanieść na miejsce objęte zabiegiem. Czas aplikacji jest uzależniony od stopnia zrogowacenia na ogół wynosi od 3 do 5 minut. Następnie zrogowacenie należy usunąć za pomocą skalpela lub frezarki. Na zakończenie zabiegu zaleca się umyć stopy ciepłą wodą i zaaplikować odpowiedni krem.


Składniki aktywne: mocznik (25%), gliceryna roślinna, prebiotyk biolin, szałwia lekarska.


Pojemność: 500 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych