Lifting rzęs

Wiele pań uwielbia kokietować spojrzeniem. Do tego niezbędne są piękne, długie rzęsy. Ich wygląd można poprawić, wykonując specjalny lifting. Niezbędne narzędzia, a nawet całe ich zestawy do tego zabiegu, znajdziecie Państwo w ofercie naszej hurtowni kosmetycznej. W trosce o najwyższą jakość sięgnęliśmy wyłącznie po propozycje renomowanych marek. Jednocześnie gwarantujemy, że cena prezentowanych przyrządów jest więcej niż atrakcyjna. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z katalogiem.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Czym jest lifting rzęs?

W ten sposób nazywamy zabieg kosmetyczny, polegający na podkręceniu, wydłużeniu i zagęszczeniu naturalnych rzęs. Lifting sprawia, że stają się one wyraźniejsze i nie wymagają późniejszego stosowania maskary, zalotki ani sztucznego przedłużania. Aby to było możliwe, trzeba sięgnąć po specjalne preparaty. Dzięki nim skutecznie utrwali się strukturę włosków i nada im pożądaną formę. Trwałość efektów to nawet kilka tygodni! Zestaw takich środków można kupić m.in. w naszej hurtowni kosmetycznej w dobrej cenie.

Czego potrzeba do liftingu rzęs?

Aby wykonać lifting rzęs, niezbędne są określone kosmetyki, w tym m.in. środek zmiękczający włoski i podtrzymujący ich skręt. Ponadto potrzeba preparatu, który odżywi je i będzie działał ochronnie na ich strukturę. Niezbędny jest też specjalny klej, umożliwiający podklejenie włosków do powieki na czas stylizacji. Oprócz tego trzeba zaopatrzyć się w tzw. Keratin Boost, czyli produkt zawierający keratynę, pozytywnie oddziałujący na ich strukturę. W końcu – przydadzą się specjalne płatki silikonowe, chroniące powiekę m.in. przed stosowanymi kosmetykami. Wszystko to, również skompletowane w zestawach, w atrakcyjnych cenach oferuje Państwu nasza hurtownia kosmetyczna.

Lifting rzęs – usługa, jaką warto wprowadzić do oferty

Kobiety niechętne przedłużaniu rzęs, chętniej decyduje się na ich lifting. Dlatego wiele zakładów kosmetycznych oferuje tę usługę swoim klientkom. Jeśli także Państwo rozważacie wprowadzenie jej do swojej oferty – zachęcamy do zapoznania się z zestawami, jakie znajdują się na tej stronie. Przystępne ceny i szeroki wybór zapewniany przez hurtownię kosmetyczną Rejuvi Cosmetics to tylko część atutów naszych propozycji.