NOREL Dr Wilsz - Pedi Care - Sól do kąpieli stóp, zmiękczająca 550g (PS 385)
  • NOREL Dr Wilsz - Pedi Care - Sól do kąpieli stóp, zmiękczająca 550g (PS 385)

Norel dr wilsz - pedi care - sól do kąpieli stóp, zmiękczająca 550g (ps 385)

Ilość

Relaksująca sól do kąpieli stóp, doskonale oczyszcza i zmiękcza zrogowaciałą skórę, odciski i nagniotki, pozwalając na bezbolesne i łatwe usunięcie zgrubiałego naskórka. 

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Relaksująca sól do kąpieli stóp, doskonale oczyszcza i zmiękcza zrogowaciałą skórę, odciski i nagniotki, pozwalając na bezbolesne i łatwe usunięcie zgrubiałego naskórka. Przynosi natychmiastową ulgę zmęczonym i opuchniętym stopom, na długo pozostawiając uczucie świeżości. Działa antybakteryjnie oraz dezodorująco, niweluje problem nadmiernej potliwości i przykrego zapachu.


SKŁADNIKI:
- sól Himalajską – bogate źródło mikroelementów (głównie sodu, potasu, wapnia, magnezu i chlorków), które regenerują, rewitalizują i detoksykują skórę. Sól nawilża, pobudza mikrokrążenie, odświeża i relaksuje stopy podczas kąpieli.
- 10 % mocznik – zmiękcza, nawilża i zapobiega nadmiernemu rogowaceniu naskórka;
- olejki lawendowy i cytrynowy - regulują florę bakteryjną skóry i zapobiegają przykremu zapachowi. Relaksują i odświeżają zmęczone stopy.


STOSOWANIE:
2-3 miarki soli dodać do ok. 3 litrów ciepłej wody i wymoczyć stopy przez 10 minut.


Ilość: 1 szt
Pojemność: 550 g

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych