Bandaże

Walka z cellulitem czy zastojami limfy często bywa trudna. Istnieją jednak zabiegi pozwalające skutecznie przeciwdziałać tym niedoskonałościom ciała. Specjalne bandaże, w tym m.in. marki Arosha pozwalają uzyskać efekty wyszczuplające, tonizujące i drenujące. Wynika to z faktu, że ich tkanina nasączona została aktywnymi składnikami, oddziałującymi na powierzchnię, wokół której zostały owinięte. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziecie Państwo szeroki wybór takich artykułów od różnych producentów. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z ofertą.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-15 z 16 pozycji

Na czym polega zabieg bandażami?

Wykonanie zabiegu Arosha (nazywanego od jednego z czołowych wytwórców produktów, przeznaczonych do tego celu) z użyciem bandaży do ciała polega na owijaniu nimi jego wybranych części, np. nóg czy ramion. W zależności od pożądanego efektu są one nasączone składnikami o działaniu wyszczuplającym, drenującym lub tonizującym. Wskazuje się, że takie usługi kosmetyczne mogą skutecznie pomóc w walce z oporną tkanką tłuszczową, a także cellulitem lub luźną skórą. Jeden zabieg trwa około 45 minut.

Aby jednak efekty – czy to wyszczuplające, drenujące, czy tonizujące – były widoczne i trwałe, należy obwiązywać wybrane części ciała bandażami Arosha lub innej marki co około 2-3 dni. Seria zaś liczy łącznie 8 lub 12 wizyt w gabinecie kosmetycznym. Po tym czasie skóra powinna być w wyraźnie lepszej kondycji. Warto podkreślić, że w przeciwieństwie do wielu innych zabiegów, wykazują one znikomą liczbę ewentualnych skutków ubocznych i nie mają większych przeciwwskazań. Terapia ta nie jest zalecana jedynie osobom cierpiącym na choroby serca czy układu krążenia, a także z dolegliwościami skórnymi (w tym grzybicą) oraz kobietom w ciąży czy w okresie karmienia.

Jakie są efekty takiego zabiegu?

W wielu przypadkach rezultaty widać już po pierwszym obwiązywaniu bandażami Arosha. Skóra, dzięki ich właściwościom drenującym, staje się wyraźnie bardziej napięta i elastyczna. Z kolei składniki tonizujące sprawiają, że zyskuje ona zdrowy wygląd. Najbardziej spektakularne efekty jednak widać dopiero po zakończeniu serii wizyt. Wówczas wyraźnie widać m.in. skutki wyszczuplające tych zabiegów.

Profesjonalne produkty do zabiegu bandażami

Należy pamiętać, że modelowanie ciała powinno odbywać się z użyciem profesjonalnych preparatów. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziecie Państwo najwyższej jakości bandaże Arosha, jak i innych, renomowanych producentów. Wybierając je, zyskuje się gwarancję, że zapewnią one pożądane rezultaty wyszczuplające, drenujące czy tonizujące, a ponadto – będą bezpieczne dla klienta. Zapewniamy przy tym atrakcyjną cenę.

Jeśli chcielibyście Państwo dowiedzieć się więcej o tych artykułach do ciała – zachęcamy do kontaktu z obsługą!