Znieczulenia

Niektóre zabiegi kosmetyczne mogą powodować dyskomfort i ból. Dlatego, w trosce o komfort klienta poddającego się im, nierzadko stosuje się znieczulenie miejscowe. Często jest to żel, krem lub maść znieczulająca z lidokainą nanoszone w okolicach, w których będzie dokonywane np. ostrzykiwanie. W naszej ofercie znajdują się najróżniejsze preparaty, pozwalające skutecznie ograniczyć nieprzyjemne odczucia. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z katalogiem.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Kiedy stosuje się znieczulenia w kosmetyce?

Choć wiele zabiegów kosmetycznych zapewnia relaks i jest bardzo przyjemnych, to niektóre z nich mogą być bolesne lub przynajmniej wywoływać dyskomfort. Wśród nich wylicza się m.in. takie czynności jak:

  • mezoterapia mikroigłowa,

  • wypełnienie osoczem bogato płytkowym,

  • ostrzykiwanie kwasem hialuronowym,

  • makijaż permanentny,

  • laseroterapia,

  • depilacja.

W takich przypadkach, jak i np. przy robieniu tatuażu, zaleca się stosowanie znieczulenia miejscowego. Nałożony wcześniej żel, maść lub krem znieczulający z lidokainą tymczasowo „wycisza” podskórne receptory nerwowe, które mogłyby przewodzić sygnały informujące mózg o bólu. To sprawia, że czynności wykonywane w trakcie zabiegu są bardziej znośne, a wizyta w salonie kosmetycznym – przyjemniejsza.

Wysokiej jakości maści i żele znieczulające

Bezpieczeństwo i komfort osób korzystających z tego typu usług mają najwyższy priorytet. Dlatego preparaty te muszą spełniać określone standardy. Środki dostępne w prezentowanym asortymencie, w tym kremy, maści czy żele znieczulające jako bazową substancję aktywną wykorzystują lidokainę w stężeniu pozwalającym na bezpieczne użycie w celach kosmetycznych. Znieczulenie miejscowe wykonane z jej pomocą jest skuteczne i bezpieczne, przy niewielkiej ilości przeciwwskazań.

Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie!

Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnych preparatów – kremów, maści lub żelów znieczulających – zachęcamy do zapoznania się z katalogiem, jaki przygotowała nasza hurtownia online. Zapewniamy wybór środków do znieczulenia miejscowego na bazie lidokainy od najlepszych producentów. W razie pytań lub wątpliwości, związanych z prezentowanymi artykułami – zapraszamy do kontaktu z obsługą.