Lista produktów marki APIS

To prawdziwa pielęgnacja od stóp aż po czubek głowy! Korzenie polskiej marki Apis sięgają już ponad trzydziestu lat, co czyni ją sprawdzonym producentem. Ponadto to wybór spośród szerokiego asortymentu, zawierającego w sobie produkty do pielęgnacji każdej części naszego ciała.

Zaczynając pielęgnację twarzy w kilku krokach, warto zacząć od jej oczyszczenia. Świetnie sprawdzi się tu delikatny peeling lub żel – lub też stosowane naraz, jedno po drugim. Po umyciu twarzy przyda nam się tonik, który wyrówna pH cery oraz pozwoli na łatwiejsze przyswojenie oraz wchłonięcie kremu, który powinien być kolejnym krokiem. Efekt wspomóc można dodatkowym ekstraktem, na przykład nawilżającą mgiełką lub też olejkiem, który może podbić efekt nawilżenia, a także dodać skórze elastyczności i gładkości.

A do ciała – również nawilżające kremy, żele bądź oczyszczające peelingi, a nawet natłuszczające masło o pięknym, czekoladowym zapachu. Marka Apis wydaje także specjalną linię kosmetyków pielęgnacyjnych do stóp.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-15 z 31 pozycji