Lista produktów marki ELARTO

W Polsce nie brakuje marek oferujących wysokiej jakości narzędzia kosmetyczne. Na ich tle wyróżnia się m.in. firma Elarto. To producent dostarczający najróżniejsze przybory (w tym m.in. bloki polerskie) dla stylistek paznokci, ale i akcesoria ozdobne do płytki paznokciowej. Wśród nich dostępne są m.in. ozdóbki typu konfetti i pieguski. Co warto o niej wiedzieć? Czy opłaca się postawić na jej produkty? O tym możecie Państwo przekonać się poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Marka Elarto – co warto o niej wiedzieć?

Marka Elarto istnieje od lat na polskim rynku. Jej geneza sięga historii gabinetu manicure i pedicure z Częstochowy, który błyskawicznie rozwinął się w duże przedsiębiorstwo, doskonale rozumiejące potrzeby zarówno stylistek, jak i ich klientek. Wprowadziła ona swoje produkty na rynek z myślą o tym, aby zapewnić innym osobom z branży najwyższej jakości materiały do pracy, gwarantujące również pełne bezpieczeństwo osobom korzystającym z usług kosmetycznych.

Obecnie portfolio tej firmy to nie tylko ozdoby, w tym konfetti i pieguski do paznokci czy takie narzędzia jak blok polerski, ale i najróżniejsze kosmetyki i materiały do pracy na płytce paznokciowej, np. żele konstrukcyjne. Dzisiaj produkty spod szyldu Elarto są rozpoznawalne wśród wielu profesjonalnych stylistek, jak i ich klientek.

Elarto – dostawca artykułów kosmetycznych dla indywidualnych stylistek i salonów

W portfolio tego producenta znajdziecie Państwo wiele artykułów do stylizacji paznokci. Proponujemy m.in. bloki polerskie, szpatułki do mieszania żeli, a także mnóstwo najróżniejszych ozdób, w tym np. konfetti i pieguski. Stale rozwijamy ofertę, aby zapewnić kupującym możliwie najszerszy wybór produktów potrzebnych zarówno kosmetyczkom pracującym w salonach, jak i działającym na własną rękę.

Produkty Elarto w dobrej cenie!

Wybierając wyroby Elarto w naszej hurtowni kosmetycznej, stawiacie Państwo na najwyższą jakość w przystępnej cenie. Właśnie u nas znajdziecie tanio bloki polerskie do paznokci, a także ozdóbki typu konfetti/pieguski. W przypadku zaś pytań dotyczących prezentowanych artykułów – chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji