Podgrzewacze do wosku

W naszej hurtowni kosmetycznej znajdą Państwo wysokiej jakości urządzenia służące do wykonywania depilacji. Proponujemy podgrzewacz do wosku w dwóch wariantach: w rolce lub w puszce. Sprzęt nadaje się do użytku profesjonalnego, zarówno w przypadku bardziej rozległych obszarów ciała, jak i tych mniejszych oraz delikatniejszych. Co ważne, oferowane produkty pochodzą od znanych i renomowanych producentów, m.in. QUICKEPIL, ROYX PRO, czy też LIM.

Trwałe i łatwe w obsłudze podgrzewacze do wosku

Mamy szeroki wybór produktów dostępnych w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Konstrukcja każdego podgrzewacza do wosku, zarówno tego w rolce, jak i w puszce, jest trwała i umożliwia łatwą aplikację. Dodatkowo wybrane urządzenia są wyposażone w wyświetlacz LCD, termostat, który zapewnia utrzymanie optymalnej, stałej temperatury podczas wykonywania depilacji. Sprzęt jest prosty w obsłudze, a jego krótki czas rozgrzewania usprawnia cały proces usuwania owłosienia.

Szeroki wybór podgrzewaczy wosku do depilacji

Oferujemy kompaktowe urządzenia, które zajmą niewiele miejsca w czasie usuwania owłosienia, a także podczas ich przechowywania. Polecamy podgrzewacze o różnej:

  • mocy: 22–200W,
  • pojemności: do 800 ml.

W asortymencie znajdą Państwo także szereg produktów niezbędnych do wykonania depilacji, m.in. szpatułki, wosk w puszce lub rolce, olejki czy osłonki ochronne. Zapraszamy do sprawdzenia innych propozycji dostępnych w naszej hurtowni i złożenia zamówienia, które przygotujemy według najwyższych standardów. Zapewniamy przystępne ceny, wysoką jakość i szybką wysyłkę.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji