Stoliki Kosmetyczne

Oferujemy wyposażenie do salonów urody, które pomaga posegregować przybory potrzebne podczas zabiegów. Każdy stolik kosmetyczny dostępny w naszej hurtowni cechuje się solidnym i precyzyjnym wykonaniem przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Meble wyróżnia także elegancki design. Estetyczny wygląd szafek sprawia, że z łatwością można dobrać odpowiedni model do wystroju, niezależnie od tego, czy gabinet został urządzony np. w stylu nowoczesnym, loftowym czy glamour.

Organizacja urządzeń i akcesoriów w gabinecie kosmetycznym

Polecamy szafki o metalowej konstrukcji ze szklanymi lub drewnianymi półkami umożliwiające ułożenie nawet ciężkich przedmiotów. Oferowane stoliki kosmetyczne mają gumowe kółka, które zapewniają ciche i komfortowe przesuwanie między stanowiskami. W naszym asortymencie dostępne są także modele wyposażone w szufladę zamykaną na kluczyk. Meble umożliwiają przechowywanie rozmaitych urządzeń i akcesoriów w taki sposób, by usprawnić pracę oraz ułatwić zachowanie czystości.

Funkcjonalne stoliki do salonu kosmetycznego

Blaty proponowanych szafek zostały wykonane z tworzywa odpornego na środki chemiczne i dezynfekujące, co gwarantuje ich długie użytkowanie. W ofercie znajdują się stoliki z przymocowanym workiem na brudne ręczniki czy opaski kosmetyczne. Polecamy funkcjonalne i stabilne meble, które zapewniają pełną mobilność w salonie. Są dostępne w różnych kolorach i wymiarach, których szczegóły znajdują się w opisie każdego produktu. Zachęcamy do zapoznania się z całą kolekcją naszej hurtowni!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz