Lista produktów marki ZUCHWAŁE

Manufaktura Zuchwałe to rodzinny pomysł na świeże podejście do wyrobu świec. W sercu Wielkopolski, na poznańskich Jeżycach wyrabiamy je własnoręcznie od wielu lat. Przez ten czas nauczyliśmy się o świecach chyba wszystkiego co tylko można.  Wszystko co robimy, robimy tak jakbyśmy robili to dla siebie. Nie spieszymy się, bo czas nas nie goni. Wszystko robimy ręcznie, bo wierzymy, że handmade ma wielką wartość. Wierzymy, że oddając Wam nasz produkt, przekażemy Wam także część naszego spokoju, ciszy, dobrego humoru i optymizmu, którego nam nie brakuje.

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam kraftowe ekologiczne pudełko, w jakim otrzymujecie nasze świece. Wierzymy, że tak samo jak nam spodobają Wam się matowe, ekologiczne etykiety. Że docenicie piękne brązowe szkło produkowane w polskiej hucie, dla którego po wypaleniu świecy znajdziecie na pewno jakieś ciekawe zastosowanie. I przede wszystkim wierzymy, że docenicie pięknie i równo palący się bawełniany knot, idealną przezroczystość wegańskiego sojowego wosku i otulające zapachy, których receptury tworzyliśmy i testowaliśmy miesiącami.

Dziękujemy, że nas wybraliście.

Nasz produkt nie zawiera chemicznych barwników. Wosk jest wegański, knoty są z czystej bawełny, a zapach to ekologiczne olejki eteryczne. Bo nie mamy planety B.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji