Cęgi

Wykonanie manicure wymaga użycia szeregu różnych przyrządów. Niektóre z nich są niezbędne zarówno w domu, jak i w zestawie każdej profesjonalnej kosmetyczki. Wśród nich wylicza się cęgi do paznokci i zabiegów pedicure. Precyzyjne, ostre, wygodne w użyciu – pozwalają skutecznie wycinać skórki w okolicach wału okołopaznokciowego i skracać samą płytkę paznokciową. Aby jednak spisywały się w swoim zadaniu, muszą być odpowiedniej jakości. W naszym asortymencie dostępne są narzędzia kosmetyczne renomowanych marek. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-15 z 25 pozycji

Wysokiej jakości cęgi do paznokci

Czym charakteryzują się dobre cęgi do pedicure i paznokci w ogóle? Przede wszystkim powinny pasować do indywidualnych potrzeb osoby, która będzie z nich korzystać. Muszą więc być odpowiedniej wielkości i ergonomiczne, aby łatwo się nimi operowało. Warto przy tym zwrócić uwagę na ukierunkowanie ostrzy – w naszym sklepie dostępne są modele czołowe, jak i boczne. Oprócz tego należy przyjrzeć się kształtowi samego uchwytu i jego wykończeniu. Tradycyjne narzędzia mają zazwyczaj łukowato zagięte ramiona, ale niektóre mają nieco inne, ostrzejsze ugięcie. Ponadto zwykle są gładkie, ale w sprzedaży można znaleźć również warianty z rowkami, pozwalającymi pewniej chwycić za przyrząd.

Istotna jest też ostrość cęgów do paznokci i pedicure. Powinny one łatwo ciąć płytkę lub odcinać skórkę bez rozrywania jej. Nie bez znaczenia pozostaje materiał, z jakiego wyprodukowano te akcesoria – zdecydowanie najlepiej wybierać artykuły ze stali nierdzewnej, charakteryzującej się wysoką odpornością na korozję.

Jak dbać o cęgi?

Jak o każde narzędzie kosmetyczne, tak i cęgi do pedicure czy skracania paznokci wymagają odpowiedniej konserwacji. Powinny być więc odkażane, aby nie przenosić potencjalnie niebezpiecznych patogenów, czyszczone oraz regularnie oliwione. Należy je również trzymać w suchym miejscu i w opakowaniu, chroniąc je przed wilgocią i uszkodzeniem mechanicznym. Poza tym – po pewnym czasie mogą wymagać ostrzenia.

Jeśli potrzebujecie Państwo takich narzędzi do pracy lub własnego użytku – zachęcamy do skorzystania z oferty naszej hurtowni kosmetycznej. Gwarantujemy najwyższą jakość artykułów w przystępnych cenach.