Lista produktów marki CUCCIO

To paleta kolorów zamknięta w lakierach do paznokci, a także szeroki wybór akcesoriów do ich wykonania. Marka Cuccio swoją ofertę kieruje zarówno do profesjonalistów w swojej dziedzinie, jak i amatorów, czyniących te małe dzieła sztuki w domowym zaciszu. W asortymencie oferty tej marki znajdują się wszystkie rodzaje lakieru – od zwykłych po hybrydowe oraz żelowe. Dzięki temu można dopasować proces rodzaj produktu oraz sposób jego nakładania do własnych możliwości oraz czasu, jaki będziemy musieli na tę czynność przeznaczyć. 

Niektórym jednak wystrzałowy kolor może nie wystarczyć – tu z pomocą przychodzą wszelkie dodatki. Wersje z brokatem, lśniącym połyskiem, efektem kociego oka, pyłkiem, a także wiele innych ozdób, które zapewnią wyjątkowy efekt na dłoniach.

Znaleźć można również akcesoria do paznokci i produkty pielęgnacyjne do dłoni i stóp. Będą to między innymi płyny zmiękczające zrogowaciały naskórek oraz żele łagodzące i nawilżające. Cuccio to amerykańska marka kosmetyków, która nie bez powodu z łatwością odnalazła się także i u nas!

Jest 187 produktów.

Pokazano 1-15 z 187 pozycji