Lista produktów marki ALGI CHAMOT

Różne kolorystycznie oraz znane z zapachu o wyczuwalnej, morskiej woni, od wielu lat stosowane są między innymi właśnie w kosmetyce. Istnieje bowiem wiele gatunków alg, które sprawdzają się w tym przetwórstwie. Dzieje się tak za sprawą bogatego zasobu pierwiastków, takich jak cynk, mangan czy miedź oraz szeregu witamin z grupy B, a także A, C i E.

Produkty z alg stosuje się przede wszystkim na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Ich właściwości mogą wpłynąć na kondycję cery, a także poprawić jej koloryt. Kosmetyki te uważa się również za doskonały sposób na nawilżenie skóry.

Dostępne w naszym asortymencie alginaty do twarzy różnią się od siebie zastosowaniem oraz właściwościami. Nasz produkt to maski peel off, które po zaschnięciu należy delikatnie usunąć ze skóry. Znajdują się tu maseczki nawilżające, oczyszczające, odżywcze czy też liftingujące, dzięki czemu można dobrać je do własnych potrzeb. Produkty mogą zawierać również dodatkowe ekstrakty z innych roślin. Ponadto znajdują się w opakowaniach różniących się pojemnością.

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-15 z 56 pozycji