• -175,00 zł
REJUVILLE - Hair Tonic - Tonik do włosów 60ml (RH60)
  • REJUVILLE - Hair Tonic - Tonik do włosów 60ml (RH60)

Rejuville - hair tonic - tonik do włosów 60ml (rh60)

CENA DETALICZNA 380,00 zł
555,00 zł
Ilość

Tonik do włosów

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zawiera wysoko skoncentrowaną mieszankę ziół orientalnych - miłorząb japoński i piołun. Ponadto zawiera kilka czynnych substancji biochemicznych, inhibitor męskiego hormonu oraz wzmacniacz penetracji skóry głowy. To rozbudowane podejście jest niezwykle skuteczne w odbudowie włosów.

Używać codziennie wieczorem (dla szybszych rezultatów, aplikować rano i wieczorem). Wziąć wystarczającą ilość toniku poprzez plastikową strzykawkę i zaaplikować powoli na głowę gdzie występuje brak owłosienia lub przerwy we włosach. Używać sprayu na większe powierzchnie (nie aplikować na włosy - marnotrastwo!). Po aplikacji, wmasować delikatnie w głowę opuszkami palców używając załączonych gumek ochronnych. Pozostawić tonik na głowie przynajmniej na 6 godzin. Efekty widoczne po 2-3 miesięcach w zależności od kondycji mieszków włosowych. Stosować do momentu osiągnięcia pożądanego efektu. Do mycia włosów używać Rejuville Hair Shampoo i Hair Conditioner. Kurację kontynuować rewitalizerem do włosów (Rejuvillle Maintenance). W przypadku braku poprawy po 4 miesiącach, rekomendowane jest zaprzestanie używania tego produktu.

Pojemność: 60 ml

redeem
Za ten produkt nie otrzymasz punktów lojalnościowych - produke jest przeceniony