NOREL Dr Wilsz - Face Algae Mask - Maska algowa plastyczna z witaminą C, rozjaśniająca 250g (PN 057)
  • NOREL Dr Wilsz - Face Algae Mask - Maska algowa plastyczna z witaminą C, rozjaśniająca 250g (PN 057)

Norel dr wilsz - face algae mask - maska algowa plastyczna z witaminą c, rozjaśniająca 250g (pn 057)

Ilość

Maska stymuluje penetrację składników aktywnych, wzmacnia naskórek i doskonale go nawilża. 

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Maska stymuluje penetrację składników aktywnych, wzmacnia naskórek i doskonale go nawilża. Działa kojąco na skóry wrażliwe i naczynkowe. Uzupełnieniem maski jest Koncentrat Relaksujący, zawierający cenne wyciągi roślinne uszczelniające i wzmacniające naczynka krwionośne. Maska zalecana jest na zakończenie każdego zabiegu mającego na celu wyciszenie gry naczyniowej i zrelaksowanie cery wrażliwej. Posiada delikatny, relaksujący zapach wanilii.

SKŁADNIKI:
mikroalgi, okrzemki, sole mineralne, witaminę C.

STOSOWANIE:
na 4 miarki alginatu (20-25 g) dodać 2 miarki zimnej wody i 2 miarki Koncentratu Relaksującego. Energicznie wymieszać, nakładać bezpośrednio na skórę twarzy i szyi lub na gazę zwilżoną koncentratem. Maskę pozostawić na 15-20 minut.


Ilość: 1 szt
Pojemność: 250 g

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych