EXCELSI'OR - LIFT IONIC MASK Maska Jonowa 200 ml
  • EXCELSI'OR - LIFT IONIC MASK Maska Jonowa 200 ml

Excelsi'or - lift ionic mask maska jonowa 200 ml

Ilość

Silnie liftingująca, remineralizująca i odżywcza maska jonowa

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Silnie liftingująca, remineralizująca i odżywcza maska jonowa wykorzystująca efekt dyfuzji jonów (m.in. sodu, wapnia, potasu, fosforu, magnezu, chloru). Dyfuzja jonów wzmaga regenerację komórek, usuwa nadmiar wody i toksyn, pozytywnie wpływając na regenerację uszkodzonej skóry oraz łagodzenie stanów zapalnych. Ze względu na poprawę cyrkulacji oraz metabolizmu komórkowego maska posiada także działanie silnie przeciwzmarszczkowe i liftingujące. Maska zawiera Suberlift® i złoto koloidalne a także pektyny, które działają nawilżająco i wygładzająco.

Sposób użycia: Na wcześniej oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu nałożyć maskę zgodnie z przebiegiem mięśni. Maskę zmyć po ok 40 minutach. Podczas zabiegu dochodzi do hyperaemii –zaczerwienienia utrzymującego się ok. 30 min, dzięki temu zwiększa się absorbcja składników aktywnych, które aplikujemy w masce i po jej usunięciu. Na skutek zastygania maski, następuje silne uczucie napięcia skóry.

Pojemność: 200 ml

 

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych