LACTOBIONIQUE - CATALISE MASK Maska z kwasem laktobionowym 200 ml
  • LACTOBIONIQUE - CATALISE MASK Maska z kwasem laktobionowym 200 ml

Lactobionique - catalise mask maska z kwasem laktobionowym 200 ml

Ilość

Regenerująca, nawilżająca i łagodząca maska przeznaczona do regeneracji każdego rodzaju skóry, w tym atopowej, z dermatozami i trądzikiem różowatym

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Maska zawiera kwas laktobionowy oraz kompleks SCULPTESSENCE. Ponadto zawiera łagodzący kaolin oraz nawilżający kwas migdałowy, ekstrakt z aloesu i kwas hialuronowy. Maska działa katalizująco na wcześniej zaaplikowane SERUM ECLAT. Nakładana oddzielnie działa nawilżająco i regenerująco, wpływając na zmniejszenie odczynów zapalnych skóry przy dermatozach.

Sposób użycia: W zabiegach profesjonalnych z kwasem laktobionowym stosować na wcześniej położone SERUM ECLAT lub po jego zmyciu. Usunąć po około 15-20 minutach. W kuracji domowej używać 2 razy w tygodniu.

Pojemność: 200 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych