ALGODERMIQUE - HYDRO HA Maska dla skór wymagających nawilżenia 1000 ml
  • ALGODERMIQUE - HYDRO HA Maska dla skór wymagających nawilżenia 1000 ml

Algodermique - hydro ha maska dla skór wymagających nawilżenia 1000 ml

Ilość

ALGODERMIQUE HYDRO HA - maska algowa polecana w przypadku skór przesuszonych i wymagających ekstremalnego nawilżenia

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Jest polecana w przypadku skór przesuszonych i wymagających ekstremalnego nawilżenia. Zawiera kwas hialuronowy wykazujący maksymalne właściwości nawilżające, ale także łagodzące i przeciwzmarszczkowe. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać do 250 cząsteczek wody. Kwas hialuronowy odgrywa także istotną rolę w przeciwdziałaniu starzenia się skóry.

Sposób użycia:

Wymieszać 15 g proszku z 50 ml wody w temperaturze 20C przez 1 minutę do uzyskania gładkiej pasty. Natychmiast nałożyć na twarz. Maska tężeje po około 5-6 minutach. Pozostawić na twarzy na minimum 20 minut. Usunąć w całości.

Pojemność: 1000 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych