STRIVA-DERM PRV 35% Serum na bazie kwasu pirogronowego 30 ml
  • STRIVA-DERM PRV 35% Serum na bazie kwasu pirogronowego 30 ml
  • STRIVA-DERM PRV 35% Serum na bazie kwasu pirogronowego 30 ml

Striva-derm prv 35% serum na bazie kwasu pirogronowego 30 ml

Ilość

Serum na bazie kwasu pirogronowego o właściwościach normalizujących, bakteriostatycznych, rozjaśniających, a także likwidujących oznaki fotostarzenia

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Serum na bazie kwasu pirogronowego o właściwościach normalizujących, bakteriostatycznych, rozjaśniających, a także likwidujących oznaki fotostarzenia. 

Kwas pirogronowy stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny, czyli włókien odpowiedzialnych za młody wygląd skóry. Działa również sebostatycznie, hamując nadmiar wydzielania sebum. Rewelacyjnie sprawdza się w przypadku skóry mieszanej i trądzikowej, ponieważ udrażnia ujścia gruczołów łojowych i zmniejsza ilość zaskórników, nie wysuszając skóry. Rozluźnia także połączenia między komórkami naskórka i powoduje delikatne złuszczenie, dzięki czemu skóra ulega odnowie, poprawia się jej koloryt i zmniejszają się przebarwienia. 

Kwas Pirogronowy polecany jest dla skór trądzikowych, tłustych, zanieczyszczających się, łojotokowych ,z przebarwieniami oraz z widocznymi zmarszczkami i utratą jędrności.

Sposób użycia: Na wcześniej oczyszczoną skórę nanieść niewielką ilość ( ok 2 ml) preparatu. W przypadku dwóch pierwszych zabiegów i skór wrażliwych na działanie kwasów zmyć po upływie 2-4 min. W przypadku serii zabiegów działanie preparatu przedłużyć do 6-8 min, wykonując trzeci i kolejne zabiegi. Preparat należy zmyć kilkukrotnie. Należy go stosować w odstępach nie krótszych niż 2 tyg.

Pojemność: 30 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych