REJUVI R - Clearing Toner - Zmywacz metali ciężkich 240ml (R240)
  • REJUVI R - Clearing Toner - Zmywacz metali ciężkich 240ml (R240)

Rejuvi r - clearing toner - zmywacz metali ciężkich 240ml (r240)

Ilość

Płyn zmywający metale ciężkie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Rejuvi Clearing Toner jest przeznaczony do oczyszczania skóry z jonów ciężkich metali oraz mocnych zanieczyszczeń na jej powierzchni. Jony ciężkich metali z zanieczyszczonej wody lub nieodpowiednich produktów kosmetycznych są bardzo toksyczne i stopniowo gromadzą się na powierzchni skóry. Jeżeli stężenie staje się
wysokie, może nastąpić przenikanie do obiegu krwi co jest bardzo szkodliwe dla ciała. Jony ciężkich metali mogą także wpływać na żółte lub brązowe zabarwienie skóry i oddziaływać na jej tonacjć.

Tradycyjne zmywacze lub mydła nie usuwają dobrze jonów ciężkich metali. Rejuvi Clearing Toner wykorzystuje współpracujące ze sobą mechanizmy chemiczne aby osiągnąć specjalny cel jakim jest zdrowa skóra.


Stosowanie: Nawilżyć bawełniany wacik za pomocą atomizera a następnie delikatnie przetrzeć twarz kilka razy aż wacik nie będzie wykazywał żadnego widocznego koloru. Następnie zaaplikować Rejuvi „r” Skin Refreshener aby zminimalizować możliwy dyskomfort skóry. Zaleca się stosować takie zabiegi w salonach kosmetycznych raz lub dwa razy w tygodniu.

 

pojemność: 240 ml
redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych