Sun Shine - Polerki na piance (Różne Rodzaje) 1 szt.
  • Sun Shine - Polerki na piance (Różne Rodzaje) 1 szt.

Sun shine - polerki na piance (różne rodzaje) 1 szt.

CENA DETALICZNA 5,00 zł
Ilość
Kształt

Polerka na piance

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Prawidłowe przygotowanie płytek paznokciowych przed dalszymi czynnościami pielęgnującymi i upiększającymi to podstawa naprawdę perfekcyjnego  manicure. By uzyskać jak najlepsze rezultaty, musisz używać odpowiednich przyrządów.

Świetnie sprawdzi się w tym celu polerka na piance pozwalając im nadać wymarzony kształt. Na tak przygotowanej płytce lakier utrzyma się naprawdę długo.

Została wykonana z materiału najwyższej jakości. Ma dobrą ziarnistość, dzięki temu nawet manicurzystka - amatorka poradzi sobie z przygotowaniem wspaniałego manicure. Ścianki bloczka nie odklejają się, są solidnie przyklejone.

Gradacja: 100/180

Ilość: 1 szt.

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych