F-ACN Ampułki do mezoterapii 5x10ml
  • F-ACN Ampułki do mezoterapii 5x10ml

F-acn ampułki do mezoterapii 5x10ml

Ilość

To formuła, której celem jest trądzik zarówno jego przyczyny, jak i objawy.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 Trądzik jest schorzeniem mieszków włosowych i gruczołów łojowych, które zostają zablokowane przez zrogowaciałe komórki naskórka. Sebum, które w normalnych warunkach jest uwalniane na powierzchnię skóry - zostaje zablokowane i bakterie saprofitujące na naszej skórze P. acnes zaczynają się namnażać powodując stany zapalne. Zapalenie jest powodem pojawiania się zaczerwienionych, a czasem nawet saczących się grudek i krostek. Sebum to naturalny lubrykant chroniący skórę i włosy, którego produkcja indukowana jest przez DHT (dihydroksytestosteron), który jest modulowany przez enzym 5-α-reduktazę. Konsekwencje trądziku: przebarwienia, blizny, nierówności skóry, krosty, niska samoocena, depresja, zaskórniki.

Pojemność: 5 x 10 ml

 

Czas oczekiwania może się wydłużyć do tygodnia ze względu na konieczność zamówienia całego opakowania.

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych