• Obecnie brak na stanie
WYCOFANY - LIPHO CEL (Wyszczuplenie / Cellulit) - Box (8 bandaży - 4 zabiegi)
  • WYCOFANY - LIPHO CEL (Wyszczuplenie / Cellulit) - Box (8 bandaży - 4 zabiegi)

Wycofany - lipho cel (wyszczuplenie / cellulit) - box (8 bandaży - 4 zabiegi)

Ilość
Obecnie brak na stanie

Kombinacja kofeiny, L-karnityny oraz fosfatydylocholiny daje efekt rozpuszczenia komórek tłuszczowych oraz redukcji obwodów obszarów poddawanych zabiegowi.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Składniki aktywne:
Kofeina – optymalna do walki z cellulitem, wspomaga drenaż, detoksykuje i przyspiesza metabolizm, redukuje retencję płynów
L-Karnityna – substancja naturalnie występująca w organiźmie . Jest kluczowym czynnikiem w metabolizmie zamienia tłuszcz w energię.
Fosfatydylocholina – naturalnie pozyskiwana z ekstraktu z soi. Dzięki dużemu podobieństwu fizyczno-chemicznemu do komórek podskórnej tkanki tłuszczowej z dużą łatwością i szybkością przenika w głąb skóry.
Bromelina (Bromelaina) – enzym proteolityczny zawarty w komórkach ananasa. Przyspiesza eliminację nadmiaru płynów, stymuluje regenerację komórek i kolagenu.
Bioflawonoidy – są to naturalne związki chemiczne, znane i doceniane zwłaszcza ze względu na ich zdolności zapobiegania uszkodzeniom spowodowanym przez wolne rodniki, działają przeciwutleniająco.

Ilość: 8 szt w opakowaniu ( 4 zabiegi)

W razie braku towaru czas oczekiwania do 1 tygodnia.

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych