AROSHA - BODY RESCUE BREAST & DECOLetTE - Żel napinający biust i dekolt 100ml - Pielęgnacja domowa
  • AROSHA - BODY RESCUE BREAST & DECOLetTE - Żel napinający biust i dekolt 100ml - Pielęgnacja domowa

Arosha - body rescue breast & decolette - żel napinający biust i dekolt 100ml - pielęgnacja domowa

CENA DETALICZNA 224,00 zł
Ilość

Żel napinający na biust i dekolt

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Żel napinający na biust i dekolt

Delikatny produkt przeznaczony do walki ze zwiotczeniem oraz utratą jędrności biustu i dekoltu. Zawiera specjalne ekstrakty roślinne, które w sposób naturalny ujędrniają, tonują oraz podnoszą skórę w obszarze trójkąta, który rozciąga się od piersi aż do podbródka.

 

Składniki aktywne:

  • Kigelia africana 20% – Kompozycja peptydów zawarta w wyciągu z tej rośliny wytwarza niewidzialną i elastyczną siatkę w tkance skórnej, nadając skórze zwartości. Pomaga uniknąć utracie braku jędrności skóry poprzez działanie tonizujące i nawilżające. Przywraca objętość, poprawia kształt i jędrność piersi.
  • Organic Silicon 5% – Pomaga zabezpieczyć skórę przed nadmiernym wysuszeniem jej przez środowisko oraz kosmetyki. Stanowi barierę ochronną, drugą skórę, pełni funkcję wypełniacza zmarszczek.

 

Sposób użycia: niewielką ilość produktu nałożyć na biust i dekolt, wmasować do całkowitego wchłonięcia.

Pojemność: 100 ml 

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych