VICTORIA VYNN - GEL SYSTEM ART - Kremowy żel do dekoracji 05 Creamy Red 5ml
  • VICTORIA VYNN - GEL SYSTEM ART - Kremowy żel do dekoracji 05 Creamy Red 5ml
  • VICTORIA VYNN - GEL SYSTEM ART - Kremowy żel do dekoracji 05 Creamy Red 5ml

Victoria vynn - gel system art - kremowy żel do dekoracji 05 creamy red 5ml

CENA DETALICZNA 37,00 zł
Ilość

Kremowy żel do dekoracji paznokci, utwardzany w lampach UV/LED i CCFL. CREAMY RED

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kremowy żel do dekoracji paznokci, utwardzany w lampach UV/LED i CCFL. Daje szerokie możliwości tworzenia podstawowych i zaawansowanych zdobień: onestroke, zhostovo, for favore, płaskorzeźby, cieniowania kolorem. Kremowa konsystencja umożliwia wykonanie precyzyjnych wzorów, kolor nie poziomuje się i nie spływa, wysoka pigmentacja każdego koloru, 100 % krycia, bez smug, nie zawiera szkodliwych składników, trwałość stylizacji do kilku tygodni.
Art Gel 3D to kreowanie nieograniczonej palety kolorów poprzez łączenie ich miedzy sobą a także z produktami światło utwardzalnymi z innych kategorii tj.: lakier hybrydowy, żel kolorowy.

CREAMY REDPojemność: 5 ml / .17fl.ozredeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych