• Obecnie brak na stanie
De-stress - Ampułka 2ml
  • De-stress - Ampułka 2ml

De-stress - ampułka 2ml

CENA DETALICZNA 13,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Koncentrat łagodzący skórę wrażliwą i podrażnioną. W wyniku stosowania ampułki, stymulowana zostaje synteza epidermalnych białek i lipidów, co wzmacnia strukturę warstwy rogowej skóry wrażliwej.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Koncentrat łagodzący skórę wrażliwą i podrażnioną. W wyniku stosowania ampułki, stymulowana zostaje synteza epidermalnych białek i lipidów, co wzmacnia strukturę warstwy rogowej skóry wrażliwej. Ampułka zapewnia widoczną pomoc przy skórze zestresowanej i podrażnionej, znikają zaczerwienienia, obrzęki, odczucia napięcia i swędzenie. Skóra jest odprężona, uspokojona i nawilżona. De-Stress jest ampułką na bazie olejku makadamia, idealnie sprawdza się podczas kojącego, delikatnego masażu w salonie kosmetycznym. Szczególną cechą koncentratu jest zawartość 10% Izostearynianu Izostearylu (ISIS) i 3% Kompleksu obronnego skóry (Skin defense complex).

Pojemność: 2 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych