Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/hurtownia_www/www/hurtownia.drg.pl/src/Adapter/Presenter/Product/ProductLazyArray.php on line 636
  • Obecnie brak na stanie
Rzęsy Russian Volume - D 0,07
  • Rzęsy Russian Volume - D 0,07

Rzęsy russian volume - d 0,07

Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Paletka rzęs D 0,07 Linia RUSSIAN VOLUME Odzwierciedla elegancki styl i daje możliwość stworzenia wspaniałych aplikacji.  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Czas realizacji zamówienia zawierającego ten produkt może się wydłużyć do 1,5 tygodnia.

 

Rzęsy stworzone specjalnie do metod objętościowych. Ich unikalna budowa sprawia, że z łatwością układają się w przepiękne wachlarze. 

Aplikacja rzęsami Russian jest lekka, delikatna i komfortowa w noszeniu.
Ich piękny profil, połysk i miękkość dają uczucie luksusu i zadowolą nawet najbardziej wymagające klientki. Rzęsy te są elastyczne i wspaniale komponują się z rzęsami naturalnymi. Rzęsy są delikatnie przyklejone za pomocą taśmy do spodu opakowania. Taśma trzyma rzęsy na tyle delikatnie, że nie ma problemu z ich odklejaniem zarówno pojedynczo, jak i po kilka rzęs jednocześnie.

Dzięki palecie rzęsy są również łatwe w przechowywaniu. Możesz je stosować w jednej aplikacji razem z rzęsami MINK z dużej palety.

 

PRZY ZAKUPIE PROSIMY O PODANIE DŁUGOŚCI RZĘS: (6mm,7mm,8mm,9mm,10mm,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,MIX(8-13mm)

 

Ilość: Paletka zawiera 12 rzędów rzęs
Grubość: 0,07
Skręt: D

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych