NOREL Dr Wilsz - New Skin - Peeling szafirowy 200ml (PP 182)
  • NOREL Dr Wilsz - New Skin - Peeling szafirowy 200ml (PP 182)

Norel dr wilsz - new skin - peeling szafirowy 200ml (pp 182)

Ilość

Peeling zawiera zmikronizowane kryształy szafiru, które niezwykle efektywnie i bezpiecznie złuszczają naskórek.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Peeling o konsystencji delikatnej emulsji, stanowi doskonałą alternatywą mikrodermabrazji. Odświeża i wygładza skórę. Złuszcza zewnętrzne warstwy naskórka, pobudzając tworzenie się nowych komórek. Efektem jest wyraźne rozjaśnienie oraz ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa mikrokrążenia oraz stymulacja produkcji kolagenu i elastyny. Po zabiegu skóra staje się idealnie gładka, rozświetlona i miękka w dotyku.

SKŁADNIKI:
- mikrokryształy tlenku glinu– niezwykle efektywnie, a przy tym bezpiecznie „polerują” skórę, bezboleśnie niwelując suchy, łuszczący naskórek, rozszerzone pory, drobne zmarszczki;
- ekstrakt z nagietka – zapewnia działanie regenerujące, gojące oraz przeciwzapalne.

STOSOWANIE:
nałożyć peeling na wilgotną skórę i masować okrężnymi ruchami przez 5-10 minut. Dokładnie zmyć wodą uważając by preparat nie dostał się do oczu.


Ilość: 1 szt
Pojemność: 200 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych