KARAJA - Photo Finish - Podkład matujący
  • KARAJA - Photo Finish - Podkład matujący

Karaja - photo finish - podkład matujący

CENA DETALICZNA 119,00 zł
Ilość
Numer
Dostępny produkt z innymi opcjami

Podkład przeznaczony jest dla cery tłustej, mieszanej oraz ze skłonnościami do trądziku.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Photo Finish podkład matujący przeznaczony do cery tłustej, mieszanej oraz ze skłonnościami do trądziku.

Podkład jest niezwykle lekki, odporny na wilgoć i ścieranie. W swoim składzie ma specjalne pigmenty, które wchłaniają serum i sprawiają, że zmarszczki i niedoskonałości zostaną optycznie zakamuflowane, a cera staje się nieskazitelnie gładka.. Stopień krycia możemy idealnie budować przy pomocy miękkiej gąbeczki lub pędzla. Podkład jest całkowicie wolny od olejów, dzięki czemu nie zatyka porów, pozwala skórze swobodnie oddychać i gwarantuje matowe wykończenie. Cechuje się średnio-mocnym efektem kryjącym, który można kontrolować. Podkład Photo Finish odporny jest na wilgoć oraz zmiany temperatury, dzięki czemu gwarantuje długotrwałe uczucie komfortu. Umożliwia budowanie krycia od średniego do mocnego. Testowany klinicznie.

Idealny do sesji zdjęciowych, makijaży ślubnych i wieczorowych, testowany i polecany przez profesjonalistów.


Ilość: 1 szt.
Pojemność: 30 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych