NOREL Dr Wilsz - Face Algae Mask - Maska algowa plastyczna złota 250g (PN 298)
  • NOREL Dr Wilsz - Face Algae Mask - Maska algowa plastyczna złota 250g (PN 298)

Norel dr wilsz - face algae mask - maska algowa plastyczna złota 250g (pn 298)

Ilość

Modeluje owal twarzy, nawilża i napina skórę, wygładza szyję. Stymuluje produkcje kolagenu, działa antybakteryjnie.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Maska dla każdego rodzaju cery dojrzałej, zmęczonej, o „szarym” kolorycie. Maska intensywnie nawilża, regeneruje, wygładza i napina skórę. Pozostawia ją gładką, elastyczną i rozświetloną.

SKŁADNIKI:
- alginat z alg brunatnych, zawierający alginiany, polisacharydy, proteiny, witaminy i związki mineralne o działaniu nawilżającym, napinającym i regenerującym. Działa kojąco, redukuje podrażnienia i zaczerwienienia cery;
- drobinki miki – rozświetlają i optycznie wygładzają zmarszczki dodając cerze młodzieńczego blasku.

STOSOWANIE:
na 4 miarki alginatu (20-25 g) dodać 4 miarki zimnej wody mineralnej. Wymieszać do uzyskania gładkiej masy. Nakładać na twarz, szyję i dekolt, na zwilżoną gazę lub bezpośrednio na skórę. Pozostawić na 15-20 minut. Po zdjęciu maski, usunąć jej pozostałości bez zmywania całej skóry wodą.


Ilość: 1 szt
Pojemność: 250 g

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych