NOREL Dr Wilsz - Face & Body Massage - Lotion do masażu twarzy i ciała 500ml (PB 332)
  • NOREL Dr Wilsz - Face & Body Massage - Lotion do masażu twarzy i ciała 500ml (PB 332)

Norel dr wilsz - face & body massage - lotion do masażu twarzy i ciała 500ml (pb 332)

Ilość

Delikatny lotion o doskonałym poślizgu do masażu twarzy i ciała.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Delikatny lotion o doskonałym poślizgu do masażu twarzy i ciała. Polecany dla każdego rodzaju cery, również tłustej, mieszanej i wrażliwej. Śmietankowa, aksamitna konsystencja i odświeżający zapach różowego grejpfruta z nutą bazylii zapewniają naj-wyższy komfort i przyjemność stosowania. Wyjątkowa receptura lotionu oparta na technologii ciekłych kryształów sprawia, że lotion ma niezwykłą lekkość oraz gładką teksturę nadającą skórze jedwabistą miękkość i elastyczność.

SKŁADNIKI:
Dodatek regenerującej witaminy E doskonale pielęgnuje skórę. Lotion jest całkowicie wolny od parafiny, oleju wazelinowego, parabenów i barwników, co gwarantuje bezpieczną pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej i skłonnej  do  powstawania  zaskórników  skórze.

STOSOWANIE:
do masażu twarzy i całego ciała.Ilość: 1 szt
Pojemność: 500 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych