NATINUEL - Protector SPF 50+ - krem ochronny, antyoksydacja - 50ml (S01)
  • NATINUEL - Protector SPF 50+ - krem ochronny, antyoksydacja - 50ml (S01)

Natinuel - protector spf 50+ - krem ochronny, antyoksydacja - 50ml (s01)

Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO DLA KLIENTÓW Z TERENU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (ORAZ MIASTA SŁUPSK I USTKA), PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM Z REJUVI COSMETICS: KOSZALIN (530 007 510), SZCZECIN (91 455 45 45/570 770 106).
Krem z maksymalną ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+. Idealny dla delikatnej skóry dzieci i dorosłych w pierwszych dniach ekspozycji w warunkach silnego nasłonecznienia. Dostosowany przede wszystkim do potrzeb skóry o jasnej karnacji, wrażliwej, skłonnej do przebarwień i oparzeń.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO DLA KLIENTÓW Z TERENU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (ORAZ MIASTA SŁUPSK I USTKA), PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM Z REJUVI COSMETICS: KOSZALIN (530 007 510), SZCZECIN (91 455 45 45/570 770 106).

Aby poznać cenę detaliczną napisz do nas maila z zapytaniem: sklep@rejuvi.pl

 

Natinuel- Protector SPF 50+- krem ochronny /twarz / ciało

Krem z maksymalną ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+. Idealny dla delikatnej skóry dzieci i dorosłych w pierwszych dniach ekspozycji w warunkach silnego nasłonecznienia. Dostosowany przede wszystkim do potrzeb skóry o jasnej karnacji, wrażliwej, skłonnej do przebarwień i oparzeń. Zaleca się całoroczne stosowanie preparatu również w okresie zimowym, ponieważ zabezpiecza on barierę ochronną przed działaniem czynników klimatycznych, również tych najbardziej ekstremalnych.

Zalety:
- Posiada ultra wysoki faktor ochronny zabezpieczający przed promieniowaniem
  UVA i UVB
- Zapobiega powstawaniu plam hiperpigmentacyjnych
- Poprawia i ujednolica koloryt karnacji
- Wzmacnia barierę ochronną skóry i chroni ją przed niekorzystnym działaniem
  czynników zewnętrznych
- Zastosowana substancja zapachowa nie zawiera alergenów

Substancje aktywne:
Parsol MCX, Tinosorb-M, Unipure White, Aperoxid Complex, masło Karite

Pojemność: 50ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych