NATINUEL - Hydra Intensity Mask - Maska nawilżająca o długotrwałym działaniu - 150ml (P20)
  • NATINUEL - Hydra Intensity Mask - Maska nawilżająca o długotrwałym działaniu - 150ml (P20)

Natinuel - hydra intensity mask - maska nawilżająca o długotrwałym działaniu - 150ml (p20)

Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO DLA KLIENTÓW Z TERENU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (ORAZ MIASTA SŁUPSK I USTKA), PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM Z REJUVI COSMETICS: KOSZALIN (530 007 510), SZCZECIN (91 455 45 45/570 770 106).
Profesjonalna maska, przeznaczona do pielęgnacji każdego rodzaju skóry wymagającej intensywnego działania rewitalizującego i nawilżającego. Biochemiczne i synergiczne działanie substancji aktywnych zawartych w preparacie ma na celu przywrócenie fizjologicznego nawilżenia.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO DLA KLIENTÓW Z TERENU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (ORAZ MIASTA SŁUPSK I USTKA), PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM Z REJUVI COSMETICS: KOSZALIN (530 007 510), SZCZECIN (91 455 45 45/570 770 106).

Natinuel- HYDRA Intensity Mask - maska intensywnie nawilżająca


Profesjonalna maska, przeznaczona do pielęgnacji każdego rodzaju skóry wymagającej intensywnego działania rewitalizującego i nawilżającego. Biochemiczne i synergiczne działanie substancji aktywnych zawartych w preparacie ma na celu przywrócenie fizjologicznego nawilżenia. Po aplikacji maski pozostaje uczucie komfortu co sprawia, że zabieg staje się przyjemny i relaksujący.

Zalety:
- W krótkim czasie poprawia nawilżenie powierzchniowe, a sukcesywnie także głębokie
- Poprawia bio-ochronę warstwy rogowej
- Wzmacnia barierę skóry
- Wspomaga penetrację innych substancji aktywnych
- Pozostawia skórę zwartą, gładką i jedwabistą w dotyku
- Zastosowana substancja zapachowa nie zawiera alergenów

Substancje aktywne:
Hydraprotectol-SM, Lipomoist, Skwalen


Pojemność: 150ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych