NATINUEL - Elisir - krem anti-photoaging, bio-regenerujący - 50ml (D21)
  • NATINUEL - Elisir - krem anti-photoaging, bio-regenerujący - 50ml (D21)

Natinuel - elisir - krem anti-photoaging, bio-regenerujący - 50ml (d21)

Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO DLA KLIENTÓW Z TERENU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (ORAZ MIASTA SŁUPSK I USTKA), PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM Z REJUVI COSMETICS: KOSZALIN (530 007 510), SZCZECIN (91 455 45 45/570 770 106).
Multiaktywny krem o potrójnym działaniu. W sposób kompletny oddziałuje na szkody wyrządzone przez promienie UV. Zawarte w formule preparatu substancje o wysokiej aktywności biochemicznej działając w sposób synergiczny stymulują wymianę uszkodzonych tkanek i regenerują całkowicie Skórę, Błonę Podstawną-DEJ i Naskórek.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO DLA KLIENTÓW Z TERENU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (ORAZ MIASTA SŁUPSK I USTKA), PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM Z REJUVI COSMETICS: KOSZALIN (530 007 510), SZCZECIN (91 455 45 45/570 770 106).
Aby poznać cenę detaliczną napisz do nas maila z zapytaniem: sklep@rejuvi.pl
Multiaktywny krem o potrójnym działaniu. W sposób kompletny oddziałuje na szkody wyrządzone przez promienie UV. Zawarte w formule preparatu substancje o wysokiej aktywności biochemicznej działając w sposób synergiczny stymulują wymianę uszkodzonych tkanek i regenerują całkowicie Skórę, Błonę Podstawną-DEJ i Naskórek. Systematyczna aplikacja sprawia, że zmarszczki stopniowo ulegają zmniejszeniu i wygładzeniu, a w miejscach postarzałej tkanki skórnej pojawia się nowa, młoda skóra pełna witalności i energii.

Zalety:
- Stymuluje eliminację uszkodzonych komórek
- Stymuluje całkowitą regenerację strukturalną na wielu poziomach
- Zabezpiecza kolagen, elastynę i DNA komórek przed szkodliwym
  działaniem promieniowania UV
- Ułatwia stopniową eliminację zmarszczek głębokich i cienkich linii

- Poprawia napięcie, elastyczność i sprężystość skóry
- Wyrównuje koloryt skóry
- Stymuluje procesy metaboliczne (anaboliczne i kataboliczne)
- Zastosowana substancja zapachowa nie zawiera alergenów

Substancje aktywne:
Tripeptyd-1,10, Tripeptyd, Retinal, Witamina E, Idebenon, Ascorbyl Palmitate, SPF Medium.

Pojemność: 50ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych