Boto Fill Strong - Serum przeciwzmarszczkowe, wygładzające - 2x10ml (PS04/3)
  • Boto Fill Strong - Serum przeciwzmarszczkowe, wygładzające - 2x10ml (PS04/3)

Boto fill strong - serum przeciwzmarszczkowe, wygładzające - 2x10ml (ps04/3)

Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO DLA KLIENTÓW Z TERENU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (ORAZ MIASTA SŁUPSK I USTKA), PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM Z REJUVI COSMETICS: KOSZALIN (530 007 510), SZCZECIN (91 455 45 45/570 770 106).
Profesjonalny produkt o wysokiej funkcjonalności dermatologicznej, działający na mechanizmy biochemiczne odpowiedzialne za skurcz mięśni przebiegający na dwóch etapach: presynaptycznym i postsynaptycznym.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

PRODUKT DOSTĘPNY TYLKO DLA KLIENTÓW Z TERENU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO (ORAZ MIASTA SŁUPSK I USTKA), PO KONTAKCIE TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM Z REJUVI COSMETICS: KOSZALIN (530 007 510), SZCZECIN (91 455 45 45/570 770 106).

Natinuel - Boto Fill Strong - serum - intensywny efekt botoksu - 2 x 10ml

Profesjonalny produkt o wysokiej funkcjonalności dermatologicznej, działający na mechanizmy biochemiczne odpowiedzialne za skurcz mięśni przebiegający na dwóch etapach: presynaptycznym i postsynaptycznym. W tym celu zostały wyselekcjonowane cztery bio-peptydy najnowszej generacji pochodzenia biotechnologicznego, posiadające zróżnicowane właściwości działania. Połączenie tych substancji powoduje synergię działania znacznie przewyższającą działanie pojedynczych substancji. Zastosowanie produktu na zmarszczki mimiczne oraz cienkie linie zmarszczek wyraźnie wpływa na poprawę estetyczną skóry oraz w sposób znaczący i długotrwały redukuje skurcz komórek mięśniowych. W efekcie skóra staje się wygładzona i odmłodzona. Lekki i transparentny fluid o szybkim wchłanianiu. Zastosowana substancja zapachowa nie zawiera alergenów.

Wskazania:
Zmarszczki mimiczne. Okolica oczu i ust.

Działanie:
• Wyraźne zmniejszenie siły skurczów mięśniowych.
• Wygładzenie zmarszczek mimicznych.
• Eliminacja cienkich linii zmarszczek.
• Skóra staje się odmłodzona i wygładzona.

Skład:
ARGIRELINE (HEXAPEPTYD-8): Celem działania jest związek białkowy tak jak w przypadku botoksu, jednak mechanizm działania jest zupełnie różny. Wchodzi w reakcję z białkami z grupy SNARE destabilizując je.  Sygnał biochemiczny prowadzący do skurczu mięśni nie uwalnia się i następuje rozkurcz mięśni.
LEUPHASYL (PENTAPEPTYD-18): Nowy pentapeptyd który naśladuje mechanizm działania enkefaliny. Połączenie tego peptydu biomimetycznego z receptorem enkefaliny pozwala na zredukowanie pobudliwości neuronów.
SNAP 8 (HEPTAPEPTYD-1): Działa na poziomie błony postsynaptycznej jako antagonista receptora nikotynowego acetylocholiny (nmAChR). Blokuje uwalnianie jonów sodowych poprzez hamowanie skurczów mięśni.
INYLINE (PENTAPEPTYD-3): Oddziałuje na błonę postsynaptyczną hamując kompleks Agryny/MASC zapobiegając grupowaniu się receptorów AChR. Nie pozwala to na wytworzenie fazy biochemicznej postsynaptycznej a w konsekwencji prowadzi do wyraźnej redukcji zmarszczek mimicznych.

Pojemność: 2x10ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych