REJUVI X - Cell Vitamin C Complex - Serum z witaminą C i kwasem hialuronowym 120ml (X120)
  • REJUVI X - Cell Vitamin C Complex - Serum z witaminą C i kwasem hialuronowym 120ml (X120)

Rejuvi x - cell vitamin c complex - serum z witaminą c i kwasem hialuronowym 120ml (x120)

Ilość

Formuła aktywnych składników hamująca nadmierną produkcję androgenu w skórze, redukując tym samym nadprodukcję łoju. Produkt idealny do leczenia trądziku lub zmiany rodzaju skóry z tłustej na normalną.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Wyjątkowy kompleks zawierający stężenie witaminy C i jej pochodnych w stabilnej i łatwo przenikającej substancji. Badania wykazały, że witamina C odgrywa decydującą rolę w podtrzymywaniu zdrowotności skóry. Rejuvi „x” cell Vitamin Complex zapewnia optymalną ochronę przed wolnymi rodnikami tlenu, co zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Nie naraża na dyskomfort, jaki może być odczuwalny przy stosowaniu innego serum z witaminą C. Z powodzeniem może być
stosowany na całą twarz, szyję i na delikatne okolice oczu. Zawarty wyciąg z morwy usprawnia proces ochrony komórek, który wygładza skórę i przywraca jej jędrność i elastyczność.

 

Zastosowanie: Rano stosować 3-5 kropli na oczyszczoną skórę. Energicznie wmasować i równomiernie rozprowadzić. Po nałożeniu normalnie stosować odpowiednie kosmetyki przeznaczone do codziennej pielêgnacji.

 

Pojemność: 120 mlredeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych