TEMPTATION - MIRACLE MICELLAR MIRACLE SOLUTION Płyn micelarny do zmywania twarzy, oczu, szyi, dekoltu 500 ml
  • TEMPTATION - MIRACLE MICELLAR MIRACLE SOLUTION Płyn micelarny do zmywania twarzy, oczu, szyi, dekoltu 500 ml

Temptation - miracle micellar miracle solution płyn micelarny do zmywania twarzy, oczu, szyi, dekoltu 500 ml

Ilość

Płyn przeznaczony jest do usuwania zanieczyszczeń z okolicy twarzy, oczu, szyi, dekoltu. Polecany do pielęgnacji każdego rodzaju cery, także wrażliwej i płytko unaczynionej

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Płyn przeznaczony jest do usuwania zanieczyszczeń z okolicy twarzy, oczu, szyi, dekoltu. Polecany do pielęgnacji każdego rodzaju cery, także wrażliwej i płytko unaczynionej.

Dokładnie usuwa wszelkiego rodzaju makijaż, łącznie z wodoodpornym. Działa niezwykle delikatnie nie podrażniając skóry, wykazując przy tym silne właściwości nawilżające.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • EKSTRAKT Z OGÓRKA - posiada właściwości przeciwzapalne, napinające skórę oraz złuszczające martwy naskórek. Sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne, a cera zdrowsza i bardziej lśniąca,
  • NATURAL EXTRACT AP - wzmacnia płaszcz hydrolipidowy skóry zapobiegając utracie wody z naskórka. Doskonale łagodzi podrażnienia skóry.

SPOSÓB UŻYCIA: Niewielką ilość nanieść na wacik kosmetyczny. Okrężnymi ruchami zmywać oczy , twarz , szyje i dekolt aż do usunięcia wszystkich zanieczyszczeń i makijażu

 

Pojemność: 500 ml

 

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych