MONO-PEEL - STOP SOLUTION Neutralizator 200 ml
  • MONO-PEEL - STOP SOLUTION Neutralizator 200 ml

Mono-peel - stop solution neutralizator 200 ml

Ilość

Preparat o zasadowym odczynie na bazie wodorowęglanu sodu, który reguluje odczyn Ph.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Mono-Peel Stop Solution

Preparat o zasadowym odczynie na bazie wodorowęglanu sodu, który reguluje odczyn Ph. Natychmiastowo neutralizuje i przerywa działanie kwasów,  dzięki czemu eksfoliacja jest bezpieczna i kontrolowana. Ponadto preparat zawiera łagodzący pantenol oraz odświeżające ekstrakty z limetki i aceroli.

Sposób użycia: Przetrzeć skórę wacikami nasączonymi płynem neutralizującym albo rozpylić preparat na twarzy. Podczas neutralizacji  kwasów preparat ulega spienieniu co może się wiązać z poczuciem delikatnego mrowienia oraz ciepła. Neutralizować aż do ustania spieniania. Całość zmyć kilkukrotnie wodą.

Pojemoność: 200 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych