MONO-PEEL - START SOLUTION Płyn do odtłuszczania 200 ml
  • MONO-PEEL - START SOLUTION Płyn do odtłuszczania 200 ml

Mono-peel - start solution płyn do odtłuszczania 200 ml

Ilość

Płyn na bazie alkoholu, przeznaczony do odtłuszczenia i przygotowania skóry przed wykonaniem eksfoliacji za pomocą peelingu chemicznego (kwasów).

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Mono-Peel Start Solution

Płyn na bazie alkoholu, przeznaczony do odtłuszczenia i przygotowania skóry przed wykonaniem eksfoliacji za pomocą peelingu chemicznego (kwasów). Preparat znosi barierę lipidową skóry, co przyczynia się do zwiększenia penetracji i efektywności stosowanych kwasów. Ponadto zawiera składniki łagodzące i nawilżające: panthenol, ekstrakt z jedwabiu oraz aloesu

Sposób użycia: Po demakijażu miejsce objęte zabiegiem przetrzeć kilkukrotnie wacikiem kosmetycznym nasączonym preparatem. Możliwe jest zaczerwienienie skóry, co jest objawem prawidłowym. Po odtłuszczeniu nałożyć preparat kwasowy.

Pojemność: 200 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych