REACTIF - SENSOSONIQUE Hypoalergiczny żel 500 ml
  • REACTIF - SENSOSONIQUE Hypoalergiczny żel 500 ml

Reactif - sensosonique hypoalergiczny żel 500 ml

Ilość

REACTIF SENSOSONIUQE - hypoalergiczny żel

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Hypoalergiczny żel na bazie wodnej przeznaczony do używania nawet w przypadku skór bardzo wrażliwych. Żel przeznaczony jest do stosowania z urządzeniami do sonoforezy, kawitacji, mezoporacji (mezoterapii bezigłowej), RF i urządzeń do odchudzania. Zawiera przeciwzapalny kompleks Polyplant Anti-Couperosis oraz łagodzący i chłodzący olejek z mięty. SensoSonique Gel może być mieszany z dowolnymi ampułkami i esencjami Théo Marvée. 


Sposób użycia: Zmieszaj 20ml SensoSonique Gel z 2ml dowolnej ampułki lub esencji. Nałóż na twarz, szyję i dekolt i wykonaj zabieg odpowiednim urządzeniem lub wprowadź manualnie. Żel umożliwia także wykonanie masażu hydrofilnego

Pojemność: 500 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych