STRIVA-DERM ASP - 70 % serum kwasowe 50 ml
  • STRIVA-DERM ASP - 70 % serum kwasowe 50 ml
  • STRIVA-DERM ASP - 70 % serum kwasowe 50 ml

Striva-derm asp - 70 % serum kwasowe 50 ml

Ilość

Synergniczne połączenie kwasów glikolowego , mlekowego , cytrynowego z azelainowym, pinogronowym i salicylowym o niskim pH

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Działanie preparatu Striva Derm ASP na regulacji odnowy komórkowej skóry ,poprzez usunięcie zbędnych zrogowaciłaych komórek dzięki czemu poprawia sie struktura i koloryt skóry a co za tym idzie zwiększa sie skuteczność działania innych preparatów kosmetycznych - skóra przygotowana kwasami lepiej absorbuje składniki aktywne zawarte w kremach.

Synergniczne połączenie kwasów glikolowego, mlekowego, cytrynowego z azelainowym, pinogronowym i salicylowym, o niskim pH, dało wyjątkowo silne działanie serum 70% o szczególnych właściwościach złuszczających i pielęgnujących. Działanie preparatu Striva Derm ASP ma wpływ na regulację odnowy komórkowej skóry, poprzez usunięcie zbędnych zrogowaciałych komórek naskórka, dzięki czemu poprawie ulega struktura i koloryt skóry, a co za tym idzie- zwiększa się skuteczność działania innych preparatów kosmetycznych- skóra przygotowana kwasami lepiej absorbuje składniki aktywne zawarte w kremach. Kwasy zawarte w preparacie zapewniają lepsze nawodnienie skóry, a ponadto użycie ich w wysokim stężeniu i zastosowanie niskiego pH wpływa na skórę właściwą przyczyniając się do poprawy produkcji kolagenu i elastyny. Składniki preparatu wpływają na odblokowywanie porów i mają działanie antybakteryjne, dzięki czemu zapobiegają tworzeniu ognisk zapalnych, czyli wszelkiego rodzaju wyprysków i zaskórników. Pomocne są także w przypadku przebarwień i niewielkich blizn potrądzikowych, spłycają drobne zmarszczki powierzchniowe i poprawiają elastyczność skóry.

Sposób użycia: Na wcześniej oczyszczoną skórę nanieść niewielką ilość (około 2 ml) preparatu Striva-Derm ASP. W przypadku dwóch pierwszych zabiegów i skór wrażliwych na działanie kwasów usunąć po upływie 2–4 minut za pomocą wody. W przypadku serii zabiegów działanie preparatu można przedłużyć do 8–10 minut wykonując trzeci i kolejne zabiegi. Preparat należy zmyć kilkukrotnie. Preparat Striva-Derm ASP należy stosować w odstępach nie krótszych niż 2 tygodnie.

Pojemność: 50 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych