COTTON MASQUE -  CAVIAR LUXURY ANTI-AGING MASK Silnie przeciwzmarszczkowai odżywcza maska 1 płat
  • COTTON MASQUE -  CAVIAR LUXURY ANTI-AGING MASK Silnie przeciwzmarszczkowai odżywcza maska 1 płat

Cotton masque - caviar luxury anti-aging mask silnie przeciwzmarszczkowai odżywcza maska 1 płat

CENA DETALICZNA 24,00 zł
Ilość

Silnie przeciwzmarszczkowa i odżywcza luksusowa maska na twarz w płacie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zawiera wyciąg z kawioru, który przyspiesza formowanie włókien kolagenowych o 67 %. Ekstrakt z kawioru jest bogaty w witaminy A , D, B1, B2, B6, i mikroelementy: kobalt, miedź, fosfor,krzem, cynk a także aminokwasy takie jak glicyna, lizyna, hisdyna, arginina, i aspargina. Składniki te intensyfikują procesy zachodzą wewnątrz komórek jednocześnie zwalniają procesy starzenia i nawilżają skórę. Ekstrakt z kawioru tworzy nawilżający film chroniacy skórę przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak promieniowanie UV, klimat, odwodnienie i zanieczyszczenie. Ta ochrona wpływa na redukcje zmarszczek mimicznych poprawiając wygląd skóry.

Sposób Użycia: Po wyjęciu maski z opakowania dopasować ściśle do twarzy i szyji. Pozostawić na 20 min. Usunąć płat. Pozostałośc żelu na skórze wmasować. Wykończyć zabieg odpowiednim kremem.

Ilość: 1 płat

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych