TEMPTATION - HydroLift Cream - Krem przeciwzmarszczkowy z jadem węża i komórkami macierzystymi na dzień 200 m
  • TEMPTATION - HydroLift Cream - Krem przeciwzmarszczkowy z jadem węża i komórkami macierzystymi na dzień 200 m

Temptation - hydrolift cream - krem przeciwzmarszczkowy z jadem węża i komórkami macierzystymi na dzień 200 m

Ilość

Luksusowy krem przeciwzmarszczkowy na dzień przeznaczony do każdej cery wymagającej liftingu, ujędrnienia i nawilżenia

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Dzięki nowatorskim składnikom aktywnym doskonale ujędrnia skórę, przyczynia się do likwidacji zmarszczek i działa przeciwstarzeniowo. 

Składniki aktywne:

- Syn-Ake (jad węża) – to neuropeptyd naśladujący działanie toksyny węża Temple Viper, i jest najsilniejszym peptydem rozkurczającym.

- PhytoCellTec Malus Domestica – pierwsze roślinne, aktywne komórki macierzyste, których zadaniem jest ochrona ludzkich komórek macierzystych skóry a ich skuteczność udowodniono w badaniach.

- Tens’Up – to naturalna substancja aktywna łącząca natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu z działaniem przeciwstarzeniowym.

- Kwas hialuronowy (HA) – polisacharyd należący do glukozaminoglikanów, które wraz z elastyną i kolagenem są podstawowymi składnikami struktury tkanek takich jak skóra.

Stosowanie: Nakładać rano na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Pojemność: 200 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych