NOREL Dr Wilsz - Peeling enzymatyczny z milisferami ścierającymi 100ml (DP 089)
  • NOREL Dr Wilsz - Peeling enzymatyczny z milisferami ścierającymi 100ml (DP 089)

Norel dr wilsz - peeling enzymatyczny z milisferami ścierającymi 100ml (dp 089)

CENA DETALICZNA 61,00 zł
Ilość

Peeling o konsystencji delikatnego kremu, na bazie złuszczających enzymów z owoców i milisfer ścierających.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Peeling jest preparatem o konsystencji delikatnego kremu, zawiera enzymy pozyskiwane z ananasa (bromelainę) oraz papai (papainę), bioferment z czerwonych winogron. Służy do oczyszczania skóry z martwych komórek naskórka. Po zastosowaniu peelingu skóra jest lekko nawilżona, wygładzona, rozjaśniona oraz napięta. Celem poprawienia efektu pilingującego zastosowano dodatek milisfer pumeksowych delikatnie ścierających rozpulchniony enzymami naskórek. Peeling enzymatyczny z milisferami polecany jest dla cer tłustych i mieszanych.


STOSOWANIE:
nałożyć cienką warstwę peelingu na skórę twarzy, szyi i dekoltu na 5-10 minut. Następnie delikatnie rozetrzeć ruchami kolistymi. Zmyć ciepłą wodą, stonizować tonikiem. Omijać okolice oczu.


Ilość: 1 szt
Pojemność: 100 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych