JANSSEN - Korektor krem - Perfect Cover Cream 04 5ml
  • JANSSEN - Korektor krem - Perfect Cover Cream 04 5ml
  • JANSSEN - Korektor krem - Perfect Cover Cream 04 5ml

Janssen - korektor krem - perfect cover cream 04 5ml

CENA DETALICZNA 63,00 zł
Ilość

Nr 04 Bardzo wygodny w stosowaniu i całkowicie wodoodporny krem.  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

PERECT BLEND CAMOUFLAGE
PERFECT BLEND składa się z trzech produktów: kremu "Perfect Cover Cream" w sześciu odcieniach, pudru utrwalającego (transparentnego) "Fixing Powder" oraz kremu oczyszczającego "Cleansing Cream". Linia ta stosowana jest, gdy zachodzi potrzeba stworzenia trwałego, wodoodpornego makijażu np. wieczorowego, na sesje zdjęciowe, pokazy mody lub na występy w telewizji. Przywraca pewność siebie, gdyż jest znakomity w przypadkach niedoskonałości cery, takich jak wypryski, nadmierna pigmentacja, blizny na twarzy i ciele. Te trzy produkty znajdują połączenie w wyjątkowym makijażu, który wymaga specjalnych technik nakładania. Na podkładzie "PERFECT BLEND" można stworzyć właściwy makijaż końcowy.

OPIS:
(sześć odcieni, wodoodporny krem do kamuflażu)
Nanoszony jest koniuszkami palców lub gąbką do makijażu na żądany obszar twarzy. Należy nałożyć go na powierzchni większej niż obszar, który chcemy skorygować. Przed zastosowaniem skórę należy oczyścić i nawilżyć beztłuszczowym podkładem do makijażu. Nanieść szpatułką niewielką ilość właściwego (rozmieszanego do właściwego) odcienia barwnika, rozprowadzić po dekolcie. Sprawdzić odcień. Gdy jest to konieczne wymieszać i innymi barwnikami aż do uzyskania barwy odpowiadajacej kolorowi twarzy lub innego rejonu ciała. Następnie delikatnie zwilżoną gąbką wklepać krem w twarz lub inny rejon ciała. Jeżeli trzeba można nanieść kilka warstw (kilka warstw daje lepszy efekt niż jedna gruba warstwa). Następnie zastosować "Perfect Fixing Powder", który wzmacnia wodoodporność makijażu.redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych