NOREL Dr Wilsz - Slimming - Żel Gluco stop z kompleksem redukującym tkankę tłuszczową 200ml (DZ 049)
  • NOREL Dr Wilsz - Slimming - Żel Gluco stop z kompleksem redukującym tkankę tłuszczową 200ml (DZ 049)

Norel dr wilsz - slimming - żel gluco stop z kompleksem redukującym tkankę tłuszczową 200ml (dz 049)

CENA DETALICZNA 87,00 zł
Ilość

W delikatnym żelu myjacym zawarto peelingujące granulki i cenny kompleks antycellulitowy. 

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Żel jest pierwszym polskim kosmetykiem z tzw. gluco-stopem, unikalnym wyciągiem roślinnym z kory chińskiego krzewu Syzygium Jambolana. Reguluje poziom glukozy w komórkach do stanu, w którym przemiany energetyczne, w których bierze udział glukoza, zachodzą prawidłowo i nie odkładają się zbędne złogi tłuszczu. Żel doskonale się wchłania, stosowany regularnie daje widoczne efekty redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.


SKŁADNIKI:
- ekstrakt z liści Syzygium Jambos – obniża poziom glukozy w komórkach do poziomu fizjologicznego;
- kompleks antycellulite (wyciąg z alg, ekstrakty z bluszczu, ruszczyka, nostrzyka, bylicy bożego drzewka, kofeina i L-karnityna) oraz Centella Asiatica – efektywnie pobudzają procesy lipolizy (rozkład złogów tłuszczowych), poprawiają mikrokrążenie i wyraźnie zmniejszają objawy „skórki pomarańczowej”. Działają przeciwobrzękowo, pojędrniająco i uelastyczniająco na skórę.


STOSOWANIE:
żel wmasować codziennie rano w miejsca z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem, przez okres co najmniej 3 – 6 tygodni. Aby uzyskać szybszy efekt, żel stosować na zmianę z Kremem Wyszczuplającym Norel – rano żel, wieczorem krem, który należy wmasować w rozgrzaną po kąpieli skórę. Żel można stosować zamiennie z Żelem Retinol contra Cellulite.


Ilość: 1 szt
Pojemność: 200 ml

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych